News

Rolls-Royce Ghost od Spofec

Kiedyś stateczny prezes firmy kojarzył mi się z siwym panem z brzuszkiem w S klasie ale czasy się zmieniają wiec jeśli bitcoin znowu pójdzie w górę to kilka sztuk dzisiejszego bohatera zniknie w garażach.
 
Najnowsze dzieło Spofec czyli Rolls-Royce Ghost. Spofec należący do Noviteca nadał Ghostowi subtelną dodatki z włókna węglowego. Zmiany dotyczą większego przedniego wlotu powietrza, przednich błotników, paneli wahaczy i tylnego spoilera.
 
Dostrojony Ghost otrzymał również nowy zestaw 22-calowych felg Vossen z dziewięcioma parami podwójnych szprych, wykończonych jakże by inaczej chromem.
 
Dzięki nowemu mapowaniu wtrysku i zapłonu, a także zwiększonemu ciśnieniu doładowania, Spofec zwiększył moc 6,57-litrowego silnika V12 z podwójnym turbodoładowaniem do 685 KM i imponującego 958 Nm momentu obrotowego.
 
Układ napędowy jest sparowany z zaprojektowanym przez Spofec sportowym wydechem ze stali nierdzewnej z aktywnie sterowanymi klapami wydechowymi tak jeśli chciałbyś odjechać i być usłyszany poza tym że też zauważony ;)
 
Przyznam wyszło dostojnie aż mam ochotę wybrać się do podwarszawskiego Konstancina polskiej mekki RR.

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.