fbpx
News

Rolls-Royce Cullinan przekonuje niezdecydowanych wersją Black Badge

Długo się zastanawiałem nad tą kategorią newsa czy zaklasyfikować jako lifestyle czy news motoryzacyjny. I nie ma dobrego rozwiązania przecież dla nabywcy tej klasy samochodu to styl życia. Aby żyło się lepiej Rolls-Royce nie zapomina o swoich klientach i uzupełnia swoją ofertę “Czarnej Odznaki” Black Badge potężnym Cullinanem.

Nowy wygląd Cullinan Black Badge jest najbardziej widoczny z zewnątrz. Ręcznie polerowany czarny lakier  i detale  jak przyciemniona statuetka Spirit of Ecstasy wykończona na wysoki połysk czarnego chromu  oraz   ciemne chromowanie na powierzchniach,  przednim monstrualnym grillu, wykończeniach bocznych na drzwiach i wykończenie wydechu.

Cullinan w wersji Black Badge to również nowe,  22-calowe koła wykończone w przyciemnionym srebrno-czarnym dwukolorowym wykończeniu.

Zmiany wersji Black Badge to nie tylko poprawiony 6,8-litrowy silnik V12  wytwarzający teraz 600 KM i moment obrotowy 900 Nm  /  w stosunku do 563 KM wersji bazowej / . W tej wersji znajdziesz także przycisk LOW „niski” na dźwigni zmiany biegów który to nadaje wydechowi Cullinan zdecydowanie wyraźniejsze brzmienie.

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.