fbpx
Bez kategorii

Renault Sport uwielbiam Was za ten pakiet dla Clio RS!!!

Renault właśnie zaprezentowało pakiet cześci dla Clio RS dzięki którym jest jeszcze bardziej HOT. Renault Robisz to dobrze! 

RS Performance Parts to przeniesienie na drogi tego co najlepsze w wyścigowych modelach firmy. Nie da się ukryć, że wszyscy Fani aut pochodzących z działu Sport od Renault byli bardzo zawiedzeni gdy pokazano wersję produkcyjna Clio która niestety znacząco odbiegła od fenomenalnego conceptu Clio R16. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;) France spod znaku … rombu zaprezentowali FENOMENALNY bodykit dla ich najmniejszego HH, ale na początku muszę zaznaczyć, ze warto się pośpieszyć ponieważ jest limitowany do 250 sztuk.  Jest on częścią nowej linii produktów RS Performance, która łączy w sobie najnowsze komponenty motorsportu z ulicą, a wykona jest w całości z lekkich materiałów.

Bodykit to nie wszystko, dodatki aerodynamiczne można uzupełnić o zestaw kół wykonany ze stopów lekkich Turini wykończonych w kolorze Brilliant Black lub Red.  Jeśli wyznajesz zasadę “Albo grubo, albo wcale” uceiszy Cie fakt, że Renault oferuje fotele kubełkowe z włókna węglowego i i zupełnie nowy “anti roll bar” (wolę nazwę anglojęzyczna niż polską…), a zwieńczeniem tych zmian jest wyczynowy układ hamulcowy i zupełnie nowe nastawy zawieszenia – podobno idealny zestaw na tor. Aaaa i maska, cała carbonowa <3

Warto zaznaczyć, że części RS Performance będą stopniowo wprowadzane na rynek także dla Megane RS!

Źródło: Renault

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=hDKlB6-wFQc[/embedyt]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.