fbpx
Bez kategorii

Range Rover pokazał wnętrze nowego SV Coupé

Range Rover potwierdził, że zbuduje limitowaną, ultra-luksusową dwudrzwiową wersję swojego SUVa. Nawiązująca do protoplasty z roku 1970 – dwudrzwiowego Range Rovera. 

Nazwany nowym Range Roverem SV Coupé, nowy samochód będzie produkowany przez dział SVO – Special Vehicle Operations – Land Rovera w Warwickshire. Rynkowe doniesienia mówią że zostanie wyprodukowanych  tylko 999 sztuk, ale nie znajdziecie żadnej informacji oficjalnej o cenie,  a przewidujemy, że ceny w Polsce przekroczą okrągły milion złotych.

Do tej pory jedynym obrazem pojazdu wydanego przez JLR jest wnętrze. Przedstawia atrakcyjną kabinę z charakterystyczną pełnowymiarową konsolą środkową, ozdobioną pasmową drewnianą wkładką i aluminiowymi okuciami. Cztery siedzenia wydają się być tapicerowane pikowaną skórą i zauważamy, że przód jest wykończony w innym kolorze niż tył.

 

System informacyjno-rozrywkowy jest podobny do tego, który można znaleźć w Velarze. Widoczny na środkowej konsoli w pobliżu wybieraka biegów  pokrętło które zwykle kontroluje ustawienia terenowe w zwykłym Range Roverze, co sugeruje, że dwu-drzwiowa może czasem zjechać  z asfaltu. Tylko kto się na to zdecyduje pojechać tym cudem w błotko ?

Oficjalną premierę globalną Range Rovera SV Coupé zaplanowano na 6.03 podczas konferencji prasowej Jaguar Land Rover na targach Geneva International Motor Show 2018.

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=FzxLNFuGuSE[/embedyt]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.