News

Range Rover Sport SVR Ultimate edition czy to pożegnanie

Uwielbiam takie newsy 😉 oczywiście z przymróżeniem oka
skoro to schodzący model to trzeba wpuścić wersję limitowaną
a piszę o nim tylko dlatego bo kocham ten dźwięk SVR-a, i mam cichą nadzieję że nowa generacja z 4.4 litrowym V8 od BMW będzie bliska temu ideałowi.
Land Rover Range Rover Sport SVR Ultimate oprócz noszenia niemożliwie długiej nazwy i ogromnej ceny, otrzymuje również szereg wizualnych poprawek. Jest pomalowany tak aby zachwycać jedną z trzech ręcznie wykańczanych farb, Ligurian Black Satin połączonym z dwoma ekskluzywnymi odcieniami z drobinkami szklanych płatków 🙂 dobry ten marketing Marl Grey Gloss i Maya Blue Gloss.
Dział Special Vehicle Operations rozpieścił specjalną edycję Ultimate dzięki fantazyjnym wykończeniom, takim jak moletowany czarny napis „Range Rover” na masce i tylnej klapie, uzupełniony białymi krawędziami widocznymi również na bocznych ozdobach błotników 🙂
RR Sport SVR otrzymuje też maskę z włókna węglowego w kolorze nadwozia i jeździ na 22-calowych kutych kołach z pięcioma dzielonymi ramionami i czarnymi zaciskami hamulcowymi z tyłu.
I tyle marketingowej gadki a ja czekam na nowego RR Sporta i mogę poczekać oby był tylko lepiej dopracowany niż obecny król serwisów.

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.