fbpx
Bez kategorii

PTS Chromaflair Explosivegold 991 GT2 RS czyli złoto mi!

Mało kto wie, ale w ofercie Porsche można znaleźć lakiery “Chromaflair” – warto zaznaczyć, że nie jest to zbyt popularna opcja wyposażenia ponieważ w zeszłym roku zdecydowało się na nie tylko 15 osób!  Niech pozory Was nie mylą, nie jest to folia przecież Porsche nigdy nie idzie na łatwiznę. W tym procesie wykorzystują płatki magnezu do szlifowania lakierowanej powierzchni by osiągnąć ten niesamowity efekt.

Teraz przechodzimy do mniej przyjemnej części, koszty. Zadanie nie jest proste ponieważ jak wiecie ilość opcji w Prosiakach jest ogromna i po wybraniu kilku mocnych pozycji cena strzela w inną galaktykę, tym razem tylko jedno jest pewne cena lakieru.  Jeżeli decydujemy się na  PTS Chromaflair Explosivegold 991 GT2 RS to za sam niepowtarzalny kolor musimy dopłacić około  82 000 euro. Gama Chromaflair obejmuje pięć kolorów, pozostałe cztery to: Magicmagenta, Pythongreen, Urbanbamboo i Shiftingcarbon.

Warto zaznaczyć, że ten jednorożec kolorystyczny został zauważony w fabryce Porsche w Zuffenhausen przez @ julian.sion na Instagramie.

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.