fbpx
Bez kategorii

Poznajcie (podobno) bardziej luksusowego Mercedesa SL

Zmiany są niewielkie, praktycznie niezauważalny, ale jednak Merceds twierdzi, że zmian jest dużo.
Obecny Mercedes SL jest już u schyłku swojej kariery,  jego następca ma pojawić się na rynku  w 2021 roku. To nie przeszkodziło im w przygotowaniu wersji wieńczącej jego koniec ;)

SL Edition 2020 – Mercedes uważa, że ​​jest to “wyjątkowo ekskluzywny” model, dostępny tylko z silnikami 450 i 550 jako przede wszystkim pakiet na wygląd, ale układ zawieszenia został tak zmodyfikowany by nadać temu GT trochę sportowego zacięcia. Na zewnątrz modele Grand Edition otrzymują 10-ramienne kute obręcze AMG – 19″ z przodu i 20″ z tyłu. Graphite Grey to jedyny dostępny kolor lakieru, który jest uzupełniony chromem i matowymi wykończeniami. Subtelne oznaczenia SL Grand Edition na błotnikach są jedynymi zewnętrznymi wskazówkami, które odróżniają ten samochód od serii. Wewnątrze jest stonowane, ale lubie ten klimat. Skórzana tapicerka Tundra Brown Pearl z pikowaniem zdobi fotele z logo SL Grand Edition w zagłówkach. Ten sam odcień skóry można znaleźć również na kierownicy, choć w obszarze uchwytu znajdują się perforowane czarne skóry Nappa.

Mercedes nie mówi, ile modeli Grand Edition zostanie zbudowanych, ani ile będą kosztować. Jednak wiemy, że dwumiejscowe Merce nie trafią do salonów dealerskich przed przyszłym rokiem.

Źródło: Mercedes-Benz

 

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.