Menu

Porsche 911 4s w car sharingu takie rzeczy tylko w Moskwie

Yandex.Drive młoda firma która jest operatorem car sharingu w Moskwie zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty samochódów klasy premium. Na klientów czekać będzie w stolicy Rosji łącznie ponad 500 egzemplarzy Mercedesa Klasy E oraz BMW Serii 5. Do tego dochodzi jeszcze dziesięć sztuk crossovera Porsche  Macan oraz dwie  911 Carrera 4S.

Korzystanie z Porsche kosztuje w przeliczeniu od 1,2 PLN za minutę, podczas gdy minuta jazdy Mercedesem lub BMW to około 60 groszy.

Aktualna taryfa jest do wglądu klienta w momencie dokonywania rezerwacji. W koszt usługi wliczono już cenę benzyny, parkingu oraz rozszerzony pakiet ubezpieczenia.

Samochód wynająć będą mogli tylko ci kierowcy, którzy mają nie mniej niż 26 lat i posiadają prawo jazdy przynajmniej od sześciu lat.

 

To nie pierwsza inicjatywa tego typu w Moskwie , kilkanaście miesięcy temu rosyjska firm Delimobil wprowadziła do oferty wynajmu typu car-sharing nowe Ferrari. Zainteresowanie autem było ogromne, ale supersamochód dość szybko zniknął z oferty po tym, jak rozbił je jeden z pierwszych klientów. Na szczęście 911 są dwie 🙂

https://yandex.ru/drive/