fbpx
Facebook News

Porsche 718 Cayman GT4 RS.

Jakiś czas temu pojawiły się pewne głosy obiecując najbardziej hardcore’owego Cyamana – 718 Cayman GT4 RS.
Niestety obecnie jest cisza odnośnie tego prosiakowego potworka  Ale spokojnie, Porsche ma dla nas coś na osłodę. W zeszły weekend na Hockenheim zaprezentowali limitowaną wersję 718tki pt. Sports Cup .

Co jest w tym takiego specjalnego?
# czerwony pas, który biegnie od maski, aż po sam tylny zderzak. Podobny odcień zastosowano w przypadku podpór tylnego skrzydła, napisu „Porsche” na nim, a także nakładkach lusterek.
# z profilu zyskaliśmy równie czerwony pas z numerem startowym „15” – by upamiętnić ile lat minęło od pierwszego sezonu Porsche Sports Cup Niemcy.
# 20” felgi zostały pomalowane na czarno z satynowym połyskiem i są wypełnione zaciskami hamulcowymi o podobnej kolorystyce.
# Dwie wersje kolorystyczne – biała, albo czarna

W środku?
# czarna skóra + Alcantara oraz czerwone kontrastujące akcenty.
# Aby uczynić go nieco bardziej wyjątkowym niż standardowy Cayman w specyfikacji GT4, Porsche proponuje zestaw indywidualnie dobranych dywaników (zawsze to mnie śmieszy, ale spoko wygląda) i dodaje czarne wykończenia ze szczotkowanego aluminium w całej kabinie.
# Konsola środkowa jest teraz pokryta Alcantarą i ma wytłoczony napis „Porsche 15 Jahre Sports Cup Deutschland”. Dodatkowe logo możemy znaleźć na boczkach drzwi, oczywiście wykonanych z włókna węglowego.

Źródło: Porsche

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.