fbpx
Bez kategorii

Poprawione Ferrari 812 SuperFast od Novitec

Środa połowa tygodnia co Ci może poprawić humor jesli masz w swoim garażu zwykłe Ferrari 812 Superfast – tylko pakiet od niemieckiego tunera Novitec.

Pytanie czy faktycznie jest sens poprawiać Ferrari ? i co finalnie poprawił Novitec

Superfast został obuty w kuty zestaw kół Novitec opracowanych wspólnie z Vossen. Obecnie ma 21 cali na przedniej osi i masywne 22 cale z tyłu całość dodatkowo zostało uzupełnione sportowymi sprężynami obniżającymi wysokość zawieszenia o 35 milimetrów w celu poprawy środka ciężkości.
Właściciele nie powinni martwić się uszkodzeniem przedniego zderzaka podczas przejazdu przez wyboje, ponieważ tuner zastosował system przedniego podnośnika, który podniesie nos 812 Superfast o 40 milimetrów po nacisnięciu przycisku zamontowanego wewnątrz kabiny.
Z tyłu nowo opracowany układ wydechowy pozwala zaoszczędzić 11 kilogramów w porównaniu ze standardową konfiguracją i może pochwalić się końcówkami 110 mm (4,3 cala) wykończonymi matową lub polerowaną stalą nierdzewną. Dostępne są aktywne klapy do zmiany ścieżki dźwiękowej za dotknięciem przycisku, a także ultralekki wydech wykonany z nadstopu Inconel pochodzącego z Formuły 1.

Udoskonalenia kosmetyczne obracają się wokół pakietu włókien węglowych opracowanego w tunelu aerodynamicznym dla maksymalnej wydajności. Przednia krawędź spojlera ma matowe lub błyszczące wykończenie, niestandardowe panele rocker, podwójne wyloty powietrza na masce, nowe boczne lusterka i tylny spojler.

Tuner oferuje również szereg ulepszeń w kabinie, umożliwiając klientom wybór między dużą ilością wykończenia Alcantary i skóry, a także mnóstwo akcentów z włókna węglowego

 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=ZMzUbSQSTn0[/embedyt]

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.