fbpx
Bez kategorii

Polska rodzina Tesli rośnie o kolejne 4 sztuki.

Elektryczne samochody są podobno przyszłością motoryzacji, ale na szczęście nie wyparły jeszcze aut napędzanych silnikami spalinowymi. Wręcz nie są jeszcze zbyt popularne i na ulicach stanowią raczej egzotyczną ciekawostkę, niż standard dnia powszedniego. Nie da się jednak ukryć, że widzimy ich coraz więcej zwłaszcza, że większość z nich to Tesle Model S których sylwetka jets w stanie przykuć wzrok.

Na koniec 2016 roku było zarejestrowanych w Polsce 147 sztuk Tesli (podał serwis moto.pl) zdecydowanie w tej grupie dominował Model S z silną reprezentacją liczącą 124 sztuki. Na drugim miejscu znalazł się Model X – 20 sztuk. Oprócz tego w Polsce są zarejestrowane 3 egzemplarze samochodu Tesla Roadster. Wg cytowanego serwisu liczba zarejestrowanych Tesli do końca 2017 roku przekroczy 200 sztuk.

Takie są statystyki i przewidywania, a jak widzimy na poniższym przykładzie nie trzeba wywalać grubej kasy by posiadać takiego stworka :) Do Kalisza dojechały 4 nowe Polskie sztuki :) Czekam by spotkać je na drodze!

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.