fbpx
Facebook News

Plotki, Ploteczki: Nadchodzi McLaren Speedster

Ploty Ploteczki!

Nie wiem jaki macie podejście do modeli z typoszeregu Speedster, ale ja jestem ich totalnym fanem! Uwielbiam je za tą ich bezpardonowość, inną sylwetkę . Oraz to, że w porównaniu do seryjnych modeli są one tak nieużytkowe, że aż sam się zastanawiasz po co ci one!

Najnowsze wieść z McLarena sugerują, że ich nowym modelem będzie Speedstera . Ma być on konkurencją dla Ferrari Monza SP2, a mniej bezpośrednio dla 911 Speedster. Brytyjski Autocar, sugeruje, że nowy model będzie kolejnym ogniwem serii Ultimate i będzie się plasował Senną, a Hyper-GT.

Brytyjczycy podkreślają, ze McLaren Speedster nie będzie ich najszybszym autem, ma on się koncentrować na dawaniu maksymalnej przyjemności z jazdy po drogach, – i to jest dla nas najważniejsze ponieważ będzie posiadał homologacje drogową!

Pod maską, a raczej za plecami kierowcy znajdziemy 4.0 V8 z podwójnym doładowaniem, podobno ma nie być tam żadnych hybrydowych ulepszaczy. Dzięki temu prawdopodobnie będzie to najlżejszy drogowy Maczek. Zejdą poniżej 1000kg?

Źródło: Czerwony render – Nikita Aksjonow; Srebrna wizja jest od Autocar

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.