fbpx
Bez kategorii

Nowy wymiar luksusu 2018 Rolls-Royce Phantom ósma generacja

Według Rolls Royce to początek nowej ery w luksusowym przemyśle motoryzacyjnym. Phantom musi być najdoskonalszym symbolem luksusu na drodze. Od czasu  wprowadzenia w 2003 roku, poprzedni model Phantom utrzymał ponadczasowy design, który jest absolutnie niezrównany. Niemniej jednak przyszedł czas, aby Rolls-Royce przedstawił światu  zmodernizowane wydanie kultowej limuzyny i wiemy że nie często będziecie widzieli ją na polskich drogach.

Nowy silnik V12 o pojemności 6,75 litra został zaprojektowany z myślą Phantomie i daje 563 KM oraz 900 Nm przy 1700 obr./min napęd jest zintegrowany z 8-biegową skrzynią biegów.

Ciekawostka Rolls-Royce twierdzi, że to do najcichszy samochód na świecie. Dzięki ponad 130 kg izolacji akustycznej Phantom jest tak cichy, że inżynierowie testów akustycznych musieli sprawdzić, czy ich instrumenty zostały poprawnie skalibrowane, gdy poziom hałasu był tak niski.

I tego Wam życzymy abyście na własne uszy mogli sprawdzić jak cicho podróżuje się nowym Phantomem

 

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”39″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.