fbpx
Bez kategorii

Nissan GT-R w limitowanej serii 50 egzemplarzy trafi tylko do Japonii

Obecny GT-R (R35) jest produkowany od około 11 lat i nadal nie ma oficjalnych informacji nt. nowej generacji. Nissan od czasu do czasu wspomniał o R36, ale nikt im nie wierzy, przecież gdyby pracowali nad nowym modelem to szpiegowskie zdjęcia by już dawno były w sieci.  Aby utrzymać Godzillę w aktualnej formie, Nissan pojawia się w różnych wersjach specjalnych, na czele z absurdalnie drogim GT-R50, zaprojektowanym przez Italdesign i zaczynającym się od ceny około 1.000.000 $.

Na japońskim rynku (JDM) Nissan wprowadził limitowaną wersję Godzilli, aby świętować współpracę z związek pomiędzy firmą a zwyciężczynią Wielkiego Szlema – Naomi Osaka. Utalentowana 21-letnia tenisistka pomogła Nissanowi opracować fantazyjne wykończenie auta. Będziemy wybierać pomiędzy trzema kolorami lakieru:

# Brilliant White Pearl

# Meteor Flake Black Pearl

# Midnight Opal

Oprócz niepowtarzalnych kolorów lakieru, dostaniemy zupełnie nowy spoiler (carbon) jak i złotą płytę w komorze silnika. Dostępne są również zupełnie nowe tylne światła LED i kilka wersji kolorystycznych wnętrza, ale jak dla mnie mogło by ich nei być (nie robią szału, a wręcz są mocno nie trafione ;P).

Wielkie brawa dla Nissana ponieważ nie zapomniał o swojej historii, oprócz aktualizacji aktualnego GT-R, Nissan nie zapomniał o jego poprzednikach. Jak zapewne pamiętacie, program NISMO Heritage Parts wprowadził w zeszłym roku szeroką gamę komponentów do R32, a ostatnio wypuścił części do modeli R33 i R34 Skyline.

Źródło: Nissan

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.