fbpx
Bez kategorii

Najnowszy Macan S od Porsche Exclusive czyli jeszcze drożej i jeszcze piękniej.

Wszystko oczywiście jest kwestia zasobności Twojego portfela. Ponieważ każde dzieło Porsche Exclusive Manufaktur jest zjawiskowe, ale  jak się domyślasz trzeba dobrze “posmarować” za takie atrakcje. 

Większość producentów aut luksusowych tworzy specjalne działy by sprostać wymaganiom najbardziej wymagającym Klientom – Mclaren ma MSO, Ferrari Ferrari Personalization Programme, a Lamborghini Ad Personam Program. W październiku 2017 roku, PEM zaprezentował Macana Turbo ale w wersji przed liftowej, otrzymał on różnego rodzaju wizualne ulepszenia wewnątrz i na zewnątrz. Dzięki tym zmianom świat ujrzał Macan Turbo Exclusive Performance Edition – wydanie specjalne o wartości 166,091 € – warto dodać, że ta cena przekroczyła wartość dwóch podstawowych wersji Macan’a.

Od kilku dni mamy już 2019 rok i Macan 2017 jest po prostu stary, czas na zmiany i lekkie odświeżenie oferty.  W najnowszej odsłonie pojawiła się fenomenalna farba Volcano Grey Metallic oraz 20-calowe koła z wersji Turbo. Na liście modyfikacji pojawił się pakiet SportDesign obejmujący pakiet dokładek i splitterów wykończonych w kolorze nadwozia.  Jeżeli luksus, blichtr i przepych maja wyróżniać to Porsche, nie można było zapomnieć o wnętrzu. Znajdziemy tam dwukolorową skórzaną tapicerkę w kolorze Czarnym i Mojave Beige z czarnymi wypełnieniami pośrodku siedzeń.

Jest ładnie, z gustem i ekskluzywnie czyli dokładnie tak jak powinno być, pozostaje teraz zaczekać na wersję Turbo ponieważ w dalszym ciągu to “tylko” Ska

Źródło: Porsche

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.