fbpx
Bez kategorii

MSO i ich McLaren 720S Spider zachwyca!

O tym, że MSO (McLaren Special Operations) potrafi zachwycić wiem już od dawna, ale teraz przeszli samych siebie.

Podobno te niebieskie akcenty  mają naśladować przepływ powietrza wokół samochodu.Zespół McLarena do zadań specjalnych ma na swoim koncie już kilka doskonałych maszyn. Moim zdaniem powinno się chylić przed nimi pokłony ponieważ sylwetki i bryły brytyjskich super aut zachwycają już w serii.  Tym razem wybór padł na 720s Spidr w niesamowitym odcieniu niebieckiego – dokładnie to trzech jego odcieni.

Tym razem nie skupiono się na poprawie aerodynamiki, a na podkreśleniu odpowiednimi barwami tej która już znajduje się na aucie. Krótko mówiąc, niebieskie barwy, które pojawiły się na Brytyjskim Spiderze zostały zaprojektowane specjalnie dla niego, a nowy kolor dostępny tylko i wyłącznie w palecie MSO. Kolor oficjalnie nazywa się Coriolis i jest to “trójodcień” składający się z Cerulean Blue, Burton Blue i Abyss Black. Co więcej, specjaliści z MSO spędzili ponad 260 godzin na lakierowaniu tego pajączka by  stworzyć odcienie i przejścia których nie znajdziemy nigdzie indziej..

Kolor przewodni znalazł się też we wnętrzu, tapicerka Burton Blue i Alcantara, wykończona jest czarną skórą i dużą ilością włókna węglowego. Kosmicznie dobrze łączy to się z równie błyszczącym włóknem węglowym na zewnątrz auta, a zwieńczeniem wszystkiego są 10cio ramienne felgi specjalnie zaprojektowane dla tego egzemplarza.

Źródło: McLaren

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.