fbpx
Bez kategorii

Motoclassic Wrocław 2017 – Porsche zaprezentowało kamienie milowe

19 i 20 sierpnia w Zamku Topacz pod Wrocławiem po raz kolejny odbyły się targi aut zabytkowych Motoclassic Wrocław. Z tej okazji Porsche przygotowało stoisko pod hasłem „Doskonałość wyprzedza schematy”. Na wystawie znalazły się auta, które zapisują się na kartach historii marki i motoryzacji jako kamienie milowe.

Porsche przygotowało dla gości tegorocznego Motoclassic Wrocław wyjątkową ekspozycję, której rodzynkiem było Porsche 918 Spyder, ale kroku dotrzymywały mu wyścigowe modele marki, które zapisały się w najwyższej randze w historii motorsportu Porsche: wypożyczone z Porsche Museum Porsche 917, którego jedna z wersji po raz pierwszy dla Porsche sięgnęła po najwyższe trofeum w legendarnym 24-godzinnym wyścigu we francuskim Le Mans; zaraz obok pierwszego zwycięzcy tego długodystansowego wyścigu zaprezentowany został model Porsche 919 Hybrid – samochodu wyścigowego, który aż trzykrotnie – w 2015, 2016 oraz 2017 roku zwyciężał w Le Mans. W drugiej części wystawy zwiedzający mieli okazję zobaczyć najnowsze odsłony topowych wersji słynnego Porsche 911 – GT3 oraz Turbo S Cabriolet.
W tym roku targi Motoclassic Wrocław odbyły się już po raz siódmy – tradycyjnie, w Zamku Topacz. 

Enjoy ;)

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”60″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

źródło: Porsche Polska

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.