fbpx
Bez kategorii

Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe by Larte Design

Larte Design jest stosunkowo nowym graczem w scenie strojenia. Założona około dziesięć lat temu, firma ma biura w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jednym z najnowszych ich pakietów jest Mercedes-AMG GLE 63 S Coupe, co więcej udało się już go zauważyć na ulicach Miami.

Nie trudno zauważyć elementy z włókien węglowych, mimo to  Larte Design zachował większość modelu GLE Coupe w swoim pierwotnym stanie. Biorąc pod uwagę jego już sportowy stosunek i charakter w swojej pierwotnej formie, Tuner miał nie lada wyzwanie by jeszcze bardziej uatrakcyjnić bryłę pojazdu.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”26″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

Pakiet stylistyczny zawiera nowy zderzak przedni z większymi wlotami powietrza i oddzielnym rozgałęźnikiem powietrza LARTE. Reszta luksusowego SUV zdobiona jest dużą ilością włókna węglowego, poczynając od niestandardowej kraty przedniej z lekkiego materiału do wielu różnych widocznych włókien węglowych wokół pojazdu.

Z tyłu Larte Design zainstalował własny dyfuzor z włókna węglowego, który zawiera lampę hamulca typu F1. Stylowe wykończenia uzupełniane jest dodatkowym spoilerem pokrywy bagażnika, który oczywiście jest również wykonany z włókna węglowego.

 

Oceńcie sami :)

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.