fbpx
Bez kategorii

limitowane Porsche 911 Turbo S z pakietem od Techart GTSport

Najnowsza generacja Porsche 911 Turbo S posłużyła Techartowi do stworzenia specjalnej edycji GTSport. Czym błysnął Techart : zewnętrzny pakiet Techarta zawiera boczne listwy wlotowe powietrza, nowe kratki przednie i nową kratkę wylotu powietrza. Nowy spojler dachowy, listwy progowe, żaluzje tylne i dodatkowy dyfuzor. Wszystkie części są zbudowane z włókna węglowego. Co pod maska , zestaw który dodaje 60 KM czyli 911 Turbo S ma moc 640 KM zamiast 580 KM  i 880 Nm momentu obrotowego. Techart dodał także układ wydechowy sterowany zaworem z czterema tytanowymi rurami końcowymi i osłonami z włókna węglowego oraz zestaw sprężyn który obniża 911 Turbo S o 30 mm, w połączeniu z felgami Formuły IV Race Bi-Color.

Techart pogrzebał także w środku dodając nową sportową kierownicę i kilka  drobnych zmian, w tym kolorowe przełączniki i przełączniki biegów. 

Sprint do 100 km/h zajmuje 2,7 sekundy i kończy się na prędkości maksymalnej 338 km / h.

Limitowana edycja dotyczy  30 sztuk takiego zestawu i pewnie sprzeda się na pniu. A jeśli miałbyś już 911 Turbo i zainteresował Ciebie ten pakiet to uszczuplisz swój portfel o 29 991 Euro.

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.