fbpx
Facebook News

Lamborghini Urus od Novitec’a czyli naprawdę szerokie 800 KM na kołach.

Specjaliści z Sant’Agata Bolognese seryjnie wypuszczają Urusa z mocą 650 KM, ale dla niektórych to za mało. Właśnie naprzeciw takim osobom wychodzi firma Novitec ze swoim niezwykle ciekawym pakietem stylistycznym jak i mocowym.
Pod maską niezmiennie 4.0-litrowe podwójnie doładowane V8,a moc? Moc jest zależna od jednego z 3 pakietów mocy od 747 KM do 782 KM. W tej ostatniej Największe Lambo może się pochwalić sprintem do 100 kmh w 3,3 sekundy – trzeba przyznać, ze jak na auto o aerodynamice kredensu jest całkiem nieźle! V-Max to średni 313 kmh ?

Novitec od zawsze w swojej ofercie miał niezwykłe zestawy „wide body” i tym razem jest dokładnie tak samo. Najnowszy zestaw dla Urusa nazywa się Esteso, SUV jest szerszy o 10 mm z przodu i 14 mm z tyłu. Wspomniany pakiet składa się z 14 elementów, wiec są to zdecydowanie Puzzle dla dużych chłopców.

Koła? Jedyne słuszne, specjaliści z Novitec zdecydowali się na współpracę z z Vossen. W wyniku tego małżeństwa Urus stoi na 23” kutych felgach, opona? Klasycznie jak na włoskim aucie Pirelli P Zero w rozmiarach 285/35 R 23 i 325/30 R 23.

Btw. Fun Fact: Novitec Lamborghini Urus jest dostępny w 72 różnych kolorach ?

Źródło: Novitec

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.