fbpx
Bez kategorii

Kubica wystąpi w kolejnych testach!

Mark Hughes zdradza na łamach motorsportmagazine niezwykle interesujące wieści. Według niego o tym, kto dostanie fotel po Felipe Massie w Williamsie zdecyduje “bezpośredni” pojedynek na torze podczas testów, które zorganizuje ekipa w październiku. Wcześniej Roberta czekać ma jeszcze jedna sesja z zespołem.

Hughes potwierdza, że w połowie października Robert Kubica odbędzie test na torze Silverstone. Próba na legendarnym brytyjskim torze ma na calu zaznajomienie się Polskiego kierowcy z samochodem Williamsa przed drugim, poważniejszym testem, który odbędzie się na Hungaroringu. Kubica na Węgrzech za kierownicą ma jeździć pierwszego dnia (16.10.2017) dwudniowych testów, a drugiego ustąpi miejsca Paulowi di Resta. Dzięki temu zespół oceni, który z nich będzie lepszym kandydatem do jazdy w aucie Williamsa w 2018 roku.

“Obaj kierowcy są na drodze do swojego powrotu w F1, obaj mają formę, której szuka Williams i obaj mają po około 31 lat. Mimo że Massa wciąż jest opcją, to będzie niespodzianką, jeżeli Stroll nie będzie miał nowego partnera w przyszłym roku” – pisze Hughes.

Pozostaje nam czekać i trzymać kciuki.  Dajesz Robert!

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.