fbpx
Facebook News

Koenigsegg Jesko: Dziś nie zobaczysz nic szybszego i droższego

Koenigsegg Jesko jest jednym z najbardziej pożądanych hipercarów pokazany światu w marcu podczas Salonu Samochodowego w Genewie, ale produkcja nie rozpocznie się do końca 2020 i zaostanie wyprodukowanych tylko 125 sztuk.

Jeśli “zwykłe” Jesko to dla Ciebie za mało i pieniądze nie mieszczą Ci sie na koncie firma Luxuryandexpensive ( swoją drogą idelanie dopsaowana nazwa :) ma dla Ciebie wyjątkową propozycje jednorazową wersję Jesko Red Cherry Edition.

Na tą chwilę wiadomo co się zmieni na zewnątrz zobacz te koła z włókna węglowego o wymiarach 20 cali z przodu i 21 cali z tyłu oraz ,nóstwo akcenty z włókna węglowego które doskonale podkreślają zdrową obsesję Koenigsegga polegającą na utrzymywaniu wagi na minimalnym poziomie.

Wizualizacje wnętrza nie zostały dostarczone więc nie wiemy, czy Red Cherry Edition jest nieco bardziej interesująca niż „zwykła” wersja.

Jeśli masz ochotę rozstać się z 2 350 000 EUR przed opodatkowaniem, możesz mieć wyjątkową Red Cherry Edition.

W zamian za Twoje ciężko zarobione pieniądze, zostaniesz nagrodzony unikalnym hipercarem o mocy do 1600 KM i momentem obrotowym 1500 Nm z silnikiem V8 o pojemności 5 litrów.

źródło Luxuryandexpensive

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.