fbpx
Bez kategorii

Jeśli kawa i samochody to za mało Rolls-Royce ma coś dla Ciebie

Spotkania kawa i samochody to za mało dla mocno prestiżowych marek. Rolls-Royce postanowił na nowo odkryć spotkania w stylu  kawa i samochody popularne nie tylko w Kalifornii.

Zmienił się jedynie trunek jak przystało na markę luksusową ale mylisz się jeśli sądzisz ze zastąpiono zwykłą kawę – kawą Kopi_luwak.  Tutaj producent poszedł o krok dalej i zorganizował spotkanie samochodów z degustacją koniaku wszak właściciel RR nie musi się ograniczać i martwić takimi przyziemnymi sprawami jak prowadzenie samochodu.

Goście tego wydarzenia zebrali się wieczorem po wyrafinowanej kolacji, na degustację koniaku w prywatnej i pięknej wiejskiej stodole. Stoły  były otoczone przez Rolls-Royce Dawn Black Badge zdobioną nową Aero Cowling i Rolls-Royce Dawn z kolekcji Adamas. Na czele stołu stał Phantom, okręt flagowy marki, wyposażony w szyty na miarę piknikowy kosz, z którego sommelier polecał koniak zalecał praktyki degustacyjne i notatki. Goście zatrzymali się w Soho Farmhouse lub wrócili do domu z kierowcą szoferem Rolls-Royce.

Nie wiem jak Wy ale ja wybieram kawę … przynajmniej na pobudzenie poranne.

 

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.