fbpx
Bez kategorii

Jaguar F-Pace od AC Schnitzer

Do niedawna AC Schnitzer był kojarzony tylko i wyłącznie z  marka BMW, ale w ostatnim czasie oprócz BMW oraz Mini, niemiecki tuner ma również coś do powiedzenia w kwestii Land Rovera i wszystkich jego klonów.

Jaguar F-Pace jest w dużej mierze spokrewniony z produktami Land Rovera, więc chyba nikt nie musiał za długo namawiać specjalistów z Aachen, by spróbować podziałać z nowym modelem Jaguara. Dzięki niestandardowym dodatkom F-Pace zyskał więcej sportowego zacięcia i wiele, wiele kg docisku – zwróćcie uwagę na przedni splitter i tylni spoiler SZAŁ <3

Zaimplementowany elektroniczny moduł odpowiadający za zawieszenie przenosi F-Pace o kolejne 20/25 mm na bliżej powierzchni drogi. Wizualnie tuner zaprojektował także nowe koła, i tak nowy produkt debiutuje  na  22-calowe felgi AC Schnitzer AC2 są dostępne w kolorze czarnym / srebrnym lub czarnym / antracytowym i ubrane są w opony o rozmiarze 265/40.
 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”28″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

 

Warto też wspomnieć o module dźwięku AC Schnitzer. Użytkownik ma do dyspozycji 6 różnych dźwięków które rozbrzmiewają przez stalowy system wydechowy zakończony czterema chromowanymi lub “sportowymi czarnymi” końcówkami wydechu. Tutaj miła sprawa dla wielbicieli  “klekotów” ich nie pominięto w tej pozycji i mogą sobie  doposażyć wersje 2.0 d  i 3.0 d.

Na życzenie właściciela wnętrze można personalizować do woli ;) 

 

 

Wilczek :)

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.