fbpx
Bez kategorii

Elektryczny “zabijaka” – Golf VII Razor 7E

Ci, którzy chcą dodać jeszcze trochę elegancji i stylu do swojego Volkswagena e-Golf, powinni zapoznać się z najnowszymi propozycjami oferowanymi przez firmę RevoZport ‘Razor’.  Wreszcie możesz upodobnić swojego e-Golf’a do Golf VII Razor 7E!

 

Zoptymalizowana areodynamika to zasługa dodatków specjalnie zaprojektowanych w biurze technologicznym RevoZport. e-Golf otrzymuje przedni splitter, dokładkę zderzaka, progi, tylny dyfuzor i spojler dachowy GT. Wszystkie specjalnie zaprojektowane części nadwozia wykonane są z włókna węglowego. Projekt świętuje pierwszy w historii e-Touring Car Challenge, który odbył się w zeszłym roku w obrębie Formuły E Hong Hong ePrix.

Samochód wystawowy został wykończony w czystym, białym kolorze, połączonym z charakterystycznymi niebieskimi podświetleniami. Niebieski wskazuje również na elektryczny układ napędowy, na którym opiera się e-golf, zdobiące przedni podnóżek, boczne spódnice, tylny dyfuzor, spojler dachowy, przednią kratek i reflektory. Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu konwersji Razor 7E do Volkswagen e-Golf, odwiedź RevoZport!

Tak wyglądającym elektrykiem to bym pojeździł! <3

 

 

Napisz komentarz