fbpx
Bez kategorii

Do rodziny Porsche Panamera dołącza GTS

Porsche postanowiło uzupełnić gamę modelu Panamera o wariant GTS i zaprezentowało klasyczną Panamere GTS oraz Panamere GTS  w odmianie Sport Turismo. Sercem obu nowych modeli GTS jest 4-litrowy silnik V8 biturbo o mocy 460 KM oraz maksymalnym momencie obrotowym 620 Nm. Jednostka pod względem bazowych parametrów przewyższa motor poprzednika o 20 KM oraz 100 Nm. W połączeniu z seryjnym pakietem Sport Chrono zapewnia modelom Panamera GTS i Panamera GTS Sport Turismo przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 4,1 s.

Gdzie jeszcze znajdziesz różnice ? a może przede wszystkim usłyszysz bo GTS jest zestrojone ze sportowym wydechem który w poprzedniej generacji brzmiał naprawdę dobrze. Dodatkowo standardowe wyposażenie GTS-a obejmuje na przykład pakiet Sport Design z czarnymi elementami karoserii i licznymi obiciami z Alcantary w kabinie. Modele GTS standardowo wyposażono w 20-calowe koła z obręczami Panamera Design. Wnętrze wyróżnia się charakterystycznymi elementami z czarnej Alcantary oraz anodowanego aluminium

Nowe modele Panamera GTS można już zamawiać. Panamera GTS wyceniona została na 641 230 zł, a Panamera GTS Sport Turismo na 655 870 zł.

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.