fbpx
Bez kategorii

Demon szaleje w Pittsburghu :D

 

Producent olejów silnikowych Pennzoil  kojarzony z marką Doge jest od dawna. Ta para już nie raz podbijała świat internetu i socialmediów. Film przedstawia demoniczne geny maszyny o ćwierćmilowych aspiracjach, ale skręcanie też Demonowi nie jest obce, robi to przy kłębach dymu wytwarzanych przez jego 6,2 litrowe 8 cylindrowe HEMI któremu wigoru dodaje mechaniczna sprężarka.

 

Ponad 808 koni pochodzących z “piekła” ukrytych w budzie Challengera generuje także mocarne 970 Nm które wędruje na tylną oś, a to wszystko za pośrednictwem 8-stopwniowego automatu TorqueFilte.

Ile ta przyjemność będzie kosztować dla naszego “Kowalskiego”? Nie mam pojęcia, ale w Stanach (gdzie ceny są nieco niższe niż na Kontynencie) ceny startują od niecałych 87.000$ czyli plus minus 315.000PLN. Wydaje mi się, ze jak za 808 koni to niewiele ;)

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”46″ sortorder=”459,455,456,457,458,460″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=hgBaIKwtjUE[/embedyt]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.