fbpx
Bez kategorii

cudze chwalicie swego nie znacie McLaren 720S od Carlex Design

Carlex Design powinniście znać nie tylko dla tego, że to Polska firma ale głównie z jej niestandardowych projektów. Najnowsza odsłona zmiana  McLarena 720S na bardzo indywidualny charakterze co znajdziemy w środku dużo bordowej alcantary, skóry i włókna weglowego.

Cała procedura modyfikacji zajęła Carlexowi trzy tygodnie. Firma zmodyfikowała tapicerkę fotela, kierownicę, panele drzwi, konsolę środkową, deskę rozdzielczą, pełną podłogę, podsufitkę i przestrzeń za siedzeniami.

Carlex dostosował również wygląd zewnętrzny McLarena z widocznymi malowanymi skrzydłami orła z boku 720S. Motywem przewodnim całego samochodu, według Carlexa, był motyw historii skrzydlata “polska kawaleria”. Wzór jest subtelny, dobrze komponuje się z kolorem zewnętrznym i zewnętrznym pakietemfabrycznym z włókna węglowego .

Informacyjnie pod tą pięknymi zdobieniami jest silnik V8 o pojemności 4,0 litra  710 KM i moment obrotowy 770 Nm. 0 do 100 kilometrów na godzinę zajmuje 2,9 sekundy  a predkość maksymalna to 341 km/h

Źródło: Carlex Design

 

 

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.