fbpx
Bez kategorii

Brabus G500 4×4² znokautowany przez Priusa

Jedyna myśl jaka przechodzi mi przez głowę gdy widzę “tego klocka” zwanego Brabus G500 4 × 4 ² to kiedy mogę go dorwać i pojechać na koniec świata, przecież on wjedzie wszędzie i po wszystkim przejedzie, no chyba dreamcar każdego podróżnika! Atu taki ZONK nie wiem jak to się stało, ale po nieszczęsnym zderzeniu z Toyotą Prius Brabus wylądował na boku. Dokładnie TAK! Prius zepsuł Brabusa 4 × 4 ². Oni naprawdę nie żartowali, kiedy powiedzieli, że samochody elektryczne przejmą ulice w najbliższej przyszłości.

Wypadek miał miejsce na słynnej londyńskiej ulicy Sloane. Epicentrum superkolorów w stolicy Wielkiej Brytanii, zatłoczone samochodami i właścicielami tych samochodów. Przyczyny wypadku nie są jeszcze w 100% znane, różne źródła mówią, że G500 ruszył na czerwonym świetle, następnie najeżdżając na przód hybrydowej toyoty wylądował na boku. Na szczęście jednak obaj kierowcy wyszli bez większego szwanku z tego zdarzenia.

Najśmieszniejsze w tej sytuacji jest to, że Prius po wymianie zderzaka i poduszek powietrznych mógłby spokojnie pojechać dalej, popatrzcie co zostało z G…

 

Improved

Post udostępniony przez Cars Neil Cruickshank (@cars_neilcruickshank)

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.