fbpx
Bez kategorii

BMW uruchamia nową stronę dedykowaną wersji M

Jeśli jesteś posiadaczem BMW w specyfikacji M to zapisz sobie adres www.bmw-m to miejsce dla Ciebie.
Zła wiadomość jest taka, że sama naklejka M na Twoim BMW 316i nie upoważnia Cię do zalogowania na tym serwisie.

Nas do wizyty w tym serwisie przekonało hasło “Tam, gdzie za dużo jest w porządku”

Realnie serwis BMW-M.com prezentuje się jako przyszłe miejsce spotkań dla osób o podobnych poglądach tych którzy inaczej postrzegają swój samochód.
BMW-M.com to nie brama do świata BMW M, ale także jako platforma do zjednoczenia kierowców M na całym świecie. Od lata 2017 wszyscy właściciele samochodu BMW M lub BMW M Performance będą mogli uzyskać dostęp do wyłącznej strefy społeczności, wprowadzając swój numer pojazdu. Tutaj mogą tworzyć profil, zaparkować pojazdy M w wirtualnym garażu i komunikować się z innymi fanami M na forum. Wszyscy członkowie mają też okazję uczestniczyć w ekskluzywnych rozmowach z ekspertami BMW M.

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej stronie niebawem zobaczycie ja na reklamach ponieważ BMW planuje dużą kampanie online: https://www.bmw-m.com/TOO-MUCH

Kampania rozpocznie się początkowo z serią filmów online – wersja zabawna

Kolejne przykłady to wersja “zbyt skomplikowane”, “zbyt silne” i “zbyt niskie”

“Idea kampanii jest całkiem czysta. Samochody M są polaryzacyjne – BMW M jest niekonwencjonalny, nietypowy i zawsze ma swój własny styl. Zdaniem Dominique Gargiulo, szefa marketingu Communications BMW M, BMW Individual, MotoGP, dla niektórych może to wydawać się “irracjonalne”, ale to właśnie ta pasja sprawia, że ​​marka BMW M jest niepowtarzalna.


#BMWM polecamy

Napisz komentarz