Bez kategorii

Black Fire Edition limitowane wersje BMW X5M, X6M

Producenci uwielbiają kolor czarny który jest często traktowany jako wyróżniający , Black Series znacie od innego niemieckiego producenta, tym razem czarny kolor zagościł w Monachium, BMW postanowiło użyć tego koloru do nowej krótkiej serii X5 oraz X6 w specyfikacji M.

Black Fire Edition taką nazwę wybrało BMW dla swoich e-Mek wyróżniają się … oczywiście kolorem Sapphire Black Metallic,  czarnymi “nerkami” oraz kutymi felgami 21 cali. 

Całość uzupełniają karbonowe nakładki na lusterka i niebieskie zaciski hamulcowe. Wewnątrz dla kierowców czeka czarna tapicerka Merino przełamana czerwonymi akcentami ze skóry Mugello.

Oba modele jak przystało na specyfikacje M charakteryzują się świetnymi osiągami , kierowca dysponuje mocą 575 KM z silnika V8 o pojemności 4,4 litra i moment obrotowy 750 Nm. Pierwsze 100 km/h na liczniku oba samochody osiągają w ciągu 4,2 sekundy w zestawieniu ze  standardowa 8-biegowa skrzynia biegów M Steptronic.

Ci z Was którzy zapałami bezwzględną miłością do Black Fire Edition musza się uzbroić w cierpliwość M-ki trafią do salonów BMW we wrześniu.

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.