fbpx
Bez kategorii

Biało, wszędzie biało i widzę same Porsche!

Jest taka legenda, że fanatycy Porsche w życiu pozagrobowym spotykają się w jednym miejscu, a ja chyba je znalazłem.

Film który znajdziecie poniżej pochodzi z Prosiaczkowego raju zwanego Porsche Club of America. Czemu jest taki nietypowy, niespotykany i nieznany? Ponieważ wstęp tam mają nieliczni, a telefony komórkowe są absolutnie niedozwolone. Biorąc pod uwagę otoczenie, możemy zrozumieć, dlaczego.

Jest dokładnie tak jak mogło się wydawać, hale są wypełnione kultowymi modelami Porsche od samych początków istnienia ich marki. Oczywiście 911 dominują na scenie, a znajdziemy tu wszystkie modele od 1970 roku. RSki też są, 915 też, a zwieńczeniem jest legendarny model 959. Mimo, ze historia się z nimi obeszła dosyć niekorzystnie, w stalowych halach znajduje się kilka modeli 944.

Porsche heaven tak powinno nazywać się to miejsce, a zawdzięczamy to takim ludziom jak Carl Bauer, który został wymieniony jako dozorca / kustosz tej kolekcji. Oprócz pokazywania samochodów na wideo, Bauer mówi także o obszarze 51. Banki szuflad i półek są wypełnione książkami Porsche i literaturą; można znaleźć wszystko, od podręczników do sklepów po plakaty. Jeśli nie interesują Cię pamiątki Porsche. Widzimy rowery, butelki wina, a nawet bagaż. Co więcej, ten “garaż” działa również jako dom z pełnym mieszkaniem. W filmie. Bauer mówi, że jest właścicielem kolekcji.

Źródło: Porsche Club of America

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=AMErTBsvTOw[/embedyt]

 

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.