fbpx
Bez kategorii

Abonament na Alfe Romeo, BMW i Mercedesa

W zeszłym roku producenci samochodów zaskakiwali nas deklaracjami odnoście produkcji elektryków w tym roku styczeń obfituje w deklaracje odnośnie formy “zakupu” nowym samochodów.

W zeszłym tygodniu Mercedes-Benz i BMW poinformowały o planach wdrożenia  oferty abonamentu na samochody. Testy miałyby rozpocząć się jeszcze w tym roku i jak to zwykle bywa dostępne będa na rynku w USA.

Mercedes-Benz  prowadzi już pilotażowy program pojazdów  w modelu subskrybcji we Włoszech na modele Smarta, a w Niemczech na Mercedesy.

Również Alfa Romeo  wprowadziło podobną usługę na rynku polskim, co prawda dotyczy tylko firm i osób prowadzących działalność gospodarczą.

Program “Alfa Romeo Abonament” to forma wynajmu samochodów w stałej opłacie miesięcznej. W jej ramach klient otrzymuje nową Alfę Romeo, bez wpłaty własnej, z ubezpieczeniem AC/OC/NNW, pełną obsługą serwisową w ASO, sezonową wymianą opon, rejestracją pojazdu oraz koordynacją likwidacji szkód .

Możesz wybrać Alfę Stelvio, Giulia, Giulietta, Mito.

https://abonament.alfaromeo.pl

 

Lista producentów którzy testują tego typu modele sprzedaży rozwija się i na dziś wiemy jeszcze o  Porsche, Volvo,  Cadillacu  i Lincolnie 

W Polsce pierwszym autem w abonamencie  był Volvo XC40 w usłudze Care by Volvo pisałem o tym

 

 

 

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.