fbpx
Bez kategorii

2018 Aston Martin DB11 V8 Volante

Jeśli szukasz propozycji na lato 2018 to mamy dla Ciebie murowanego kandydata Aston Martin pokazał właśnie DB11 w odmiana Volante. Trzeba przyznać że ten model wyzwala emocje i chciałoby się go przetestować już dziś podczas dzisiejszego zrywu jesiennej aury.

Aston Martin DB11 Volante został zapowiedziany  z podwójnie doładowaną 4-litrową V8 która powstała przy kooperacji z AMG generującą 503 KM  Jednostka współpracuje z 8-biegowym automatem ZF i cała moc przekazywana jest na koła tylnej osi.

Teraz chwila dla prędkości w 4,1 sekundy tyle zajmie Ci osiągnięcie pierwszej setki,  a dwieście pojawi się po 8,8 sekundach. Według producenta Volante przestanie się rozpędzać przy okrągłych 300 km/h.

Najważniejsza informacje Aston Martin potwierdza, że ​​Volante zachowuje swoją zdolność do przewożenia 2 torb golfowych z zamkniętym dachem i jednej z otwartym dachem :) 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”85″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.