fbpx
Bez kategorii

2017 Audi S5 Cabriolet ABT

Audi S5 Cabriolet to samochód, który z pewnością estetycznie nie rozczaruje większości motoryzacyjnych entuzjastów – wyniki sprzedaży potwierdzają tą opinię. Niemniej jednak, to nie powstrzymało Specjalistów z ABT od zaprezentowania swojego pomysłu na ten kabriolet.

„Standardowy” S5 szczyci się  mocą 354 KM i maksymalnym momentem obrotowym na poziomie 500 Nm.  Brzmi to całkiem spoko, nikt nie powinien być zawiedziony, do momentu kiedy spojrzysz na to, co ABT wycisnęło dodając do  S5 tzw „final touch” ABT wspomógł właścicieli przyrostem mocy i dzięki tej kuracji możemy dysponować mocą 425 KM i 550Nm. To sprawia, że ABT S5 jest porównywany z osiągami Audi RS5.

Oprócz przyrostu mocy możemy zdecydować się na zmiany stylistyczne. Najbardziej rzucają się w oczy sportowe felgi – w dwóch wzorach, dostępne w rozmiarach 19″ i 20″. We wnętrzu znajdziemy typowe dla ABT dodatki stylistycznie . Logo ABT zostanie wyświetlone, gdy włączą się led-owe lampy, a także maty podłogowe. Jeśli to wydaje się zbyt mało dla Ciebie – martw się nie. Inżynierowie ABT pracują nad pakietem aerodynamicznym, który ma zostać pokazany w najbliższej przyszłości. Jeśli jesteś zainteresowany pakietem aerodynamicznym uzupełniającym zwiększenie wydajności, możesz teraz zarejestrować się na stronie.

Nie ma co się rozpisywać, popatrz:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”58″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Pod tym wpisem nie będzie komentarzy wpadaj na fejsa wilczka i tam podziel się opinią.